Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Stan Pokecu prinesie diskusiu s rapermi a oceneňovanú inštaláciu

Stan Pokecu prinesie diskusiu s rapermi a oceneňovanú inštaláciu

Náš hlavný mediálny partner Pokec v spolupráci s Pohodu prinesie oceňovanú umelecko-technologickú inštaláciu LED strom s WIFI pripojením a USB portami. Svoju offline verziu ponúknu pri Speed datingu. Mareka Vagoviča so 4 rappermi. V sobotu od 14.30 do do 16.00 bude Marek Vagovič diskutovať so svojimi hosťami na tému „Môže hip-hop zastavit extrémistov?“. Na odpovede sa bude pýtať známych slovenských interpretov ako Strapo, Tono S, Laci Strike či Vec. Novým mediálnym partnerom festivalu je Noizz, ktorý rozšíri zónu Pokecu. V stane Noizz-u si môžete upraviť účes farebným self-hairstylingom, vyskúšať virtuálnu realitu a budú tu tiež rozdávať cukrovú vatu.

04. júl 2017

Speed dating
V piatok a v sobotu bude v Pokec stane prebiehať „Speed Dating“, na ktorom sa môžu ľudia rýchlo a jednoducho zoznámiť, či získať nové kontakty. V príjemnej atmosfére Pokec stanu tak zoznámenia chtiví zažijú niekoľko rande za jeden deň a samozrejme aj kopec zábavy.

Unikátny solárny strom
Špeciálnou novinkou, podľa ktorej stánok Pokec návštevníci ľahko identifikujú, je solárny strom. Unikátnu ekologickú mini elektráreň, ktorá vyrába elektrinu vďaka fotovoltickým panelom inštalovaným na svojich konároch.

Okrem možnosti nabiť si svoj mobil či tablet, vytvára jej koruna aj tieň a priestor na sedenie priamo pod ňou. V noci sa navyše vďaka naakumulovanej energii rozžiari a vytvorí krásnu svetelnú inštaláciu. Kým si svoje zariadenia návštevníci nabijú, možu využiť aj bezplatnú wifi či osviežiť sa čerstvou limonádou z Pokec baru.