Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Spustili sme predaj chatiek a rezerváciu miest vo Family a Silent campe

Spustili sme predaj chatiek a rezerváciu miest vo Family a Silent campe

Spustili sme predaj ubytovania s najvyšším komfortom. Opäť si môžete vybrať z drevených Chatiek Trenčín (v stanovom mestečku a vo Family Parku) a Chatiek Inovec. Okrem toho si už v našom shope môžete rezervovať aj miesta vo Family campe a Silent campe. 

08. september 2022

Chatky a campy si môžete rezervovať tu: www.pohodafestival.sk/sk/shop

Chatky Trenčín – stanové mestečko
Chatky majú 2,5 x 2m, veľké zatvárateľné okno (bez sklenej výplne) so záclonami a dve miesta na spanie. Na matraci s rozmerom 140 x 200 cm sa pohodlne vyspí pár alebo rodičia s malým dieťaťom. Každá chatka je napojená na elektrickú sieť, má svetlo a elektrickú zástrčku. Chatky budú vybavené aj obliečkami, vankúšmi a prikrývkami. Cena za prenájom chatky na 3 noci je 349€.

Chatky Trenčín – Family Park
Chatky Trenčín nájdete aj vo Family Parku. Podmienkou bývania v chatkách tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom chatky na 3 noci je 349 €.

Chatky Inovec
Chatky Inovec sú výlučne v produkcii nášho festivalu a pripravil ich náš kolega Vlado Jurčák. Pomenovali sme ich podľa najvyššieho vrchu viditeľného z Trenčína – Inovec. Súčasťou vybavenia chatky pre dve osoby je matrac, vankúše, prikrývky, plachta a solárne svetielko. Cena za prenájom chatky pre dve osoby na tri noci je 249 €. Chatky Inovec sú umiestnené v stanovom mestečku Biskupice.

Všetky Chatky sú určené pre dve osoby na celý festival od 6.7.2023 od 14:00 hod do 9.7.2023 10:00 hod.

Family Camp
Camping vo Family parku je súčasťou areálu Family parku a jeho infraštruktúry, zároveň je najpokojnejším miestom na festivale. Ubytovanie v tomto kempe povolené len za prítomnosti detí do 12 rokov (vrátane) a podmienkou je zakúpenie voucheru. Jeden voucher je platný práve na jeden stan, ktorý bude po vstupe do kempu označený príslušnou nálepkou. Povinná rezervácia stanového miesta v tejto zóne je spoplatnená symbolickou sumou 9,90 €.

Silent Camp
Návštevníci v tejto zóne budú bývať v pokojnejšej zóne. Ubytovanie je určené primárne pre ľudí, ktorí hľadajú v stanovom tábore tichšie prostredie a väčší pokoj. Povinná rezervácia stanového miesta v tejto zóne je spoplatnená symbolickou sumou 9,90 €. Jeden voucher je platný práve pre jeden stan. Prosíme o rešpektovanie ostatných návštevníkov a dodržiavanie kľudového režimu.