Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Rafo & Pure

Rafo & Pure

Michal Rafaj aka Rafo a Peter Repík aka Pure priniesli na Slovensko pod značkou Popular® Night viaceré významné osobnosti tanečnej hudby. V spoločnom DJskom sete predstavia na Pohode títo rezidenti Nu Spirit-u svoju definíciu klubového zvuku.

03. máj 2016

Peter Repík aka DJ Pure bol jedným z pionierov detroit a minimal techna na Slovensku. Od roku 2000 odohral stovky akcií v strednej Európe či UK. Pure je ovplyvnený zvukom Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu či Philadelphie. Rád mieša hudbu rôznych žánrov – hip-hop, soul, jazz,  disco, broken beat, house či techno.

Michal Rafaj aka DJ Rafo na scéne pôsobí od roku 2003, keď jeho vášeň pre hudbu a grafický dizajn prerástli do založenia značky Popular®. Michal patrí k eklektickým DJom. V jeho setoch môžete počuť odkaz na zvuk Chicaga a Detroitu – mix disca, house music, rare grooves, techno či brokenbeat.

Okolo roku 2006 sa Rafo a Pure stretli v legendárnom bratislavskom Nu Spirit bare. Ako rezidentov svojich vlastných akcií ich vzájomne oslovila hudba, ktorú v tom čase ako DJi v Nu Spirit bare hrávali. Na Pohode predstavia v spoločnom DJskom sete svoju definíciu klubového zvuku a skúsenosti, ktoré nazbierali na rôznych pódiách doma a v zahraničí.