Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Pohodový beh Slovenskej sporiteľne

Pohodový beh Slovenskej sporiteľne

Okrem mobilných bankomatov, bezkontaktných platieb v nápojových centrách či obľúbenej Space zóny prináša ďalšie novinky – zábavný ŠportPark či Pohodový beh. V ňom si môžete vybehať (3 muži a 3 ženy) permanentku na nasledujúci ročník festivalu. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať na www.behsity.sk alebo priamo na mieste v ŠportParku. Štart je v sobotu o 10.00 pri ŠportParku Slovenskej sporiteľne.

04. júl 2017

ŠportParku Slovenskej sporiteľne
Súčasťou ŠportParku Slovenskej sporiteľne budú meranie rýchlosti kopu na futbalovú bránku, populárny streetball, workout zóna, mini trampolíny či turnaj v stolnom futbale. Vo štvrtok popoludní sa v ŠportParku budú môcť návštevníci Pohody stretnúť s kajakárkou Janou Dukátovou a počas celého festivalu tam nájdu aj Filipa Polca, svetového šampióna v mestských zjazdoch, ktorý bude na cyklistickom Pumptrack-u pomáhať záujemcom zdokonaliť techniku jazdy na bicykli.

Pohodový beh Slovenskej sporiteľne
Pohodový beh Slovenskej sporiteľne bude hlavným bodom športového programu  v sobotu 8. júla o 10.00. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať na www.behsity.sk alebo priamo na mieste v ŠportParku. Beh je bezplatný a jedinou podmienkou je platný festivalový lístok. Trať bude viesť okolo hlavného festivalového ostrovčeka a pobeží sa po vyznačenej trati tri kolá, približne 2,5 kilometra. Prví traja v kategórii muži a ženy si vybehajú festivalovú permanentku na rok 2018.

V „najobľúbenejšej zóne pre mladých“ sa nachádza aj veľká chillout kupola a Space Helfer – záchranca pre prípad neočakávaných problémov, ktorý pomôže a ochráni pohoďákov napríklad pred spálením, dažďom či dehydratáciou. Nebudú chýbať ani originálne darčeky pre každého a občerstvenie. V Space aréne Slovenskej sporiteľne nájdu návštevníci aj tento rok výbornú zostavu interpretov elektronickej hudby.