Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Päťmiestne stany aj vo Family parku

Päťmiestne stany aj vo Family parku

Od dnes si môžete prenajať päťmiestne stany aj vo Family parku. V predaji je 10 komfortne zariadených stanov Chill Village. 

17. apríl 2016

Rovnaké stany prenajímame aj v stanovom mestečku pod názvom Fox Village (z nich sa sme už väčšinu predali). Okrem toho sme spustili predaj stanov v Tent Inn aj v shope na našom webe. Záujemcom o parkovanie pripomíname, že dnes ráno sme predali posledné miesta na parkovanie v sektore P1. Pre vstup do Chill Village platia rovnaké pravidlá ako pri ostatnom ubytovaní vo Family Parku (rodiny s deťmi do 12 rokov).
Chill Village ponúkne priestranné, plne vybavené stany s vodotesnou podlahou pre päť osôb. Stany sú vybavené matracmi, prikrývkami, vankúšmi, prestieraním, nízkym sedením, stolčekom a solárnym LED osvetlením. Nechýbajú ani okná so sieťkou proti hmyzu. Počas horúcich dní je možné zrolovať bočné steny stanu, čo prevzdušní a pocitovo ochladí jeho interiér. Ďalšími bonusmi Chill Village budú recepcia s nabíjačkárňou a umiestnenie v bezprostrednej blízkosti Family Parku.
Cena za prenájom stanu na 3 dni pre 5 osôb je 349 € (23 €/osoba/noc). 

Stany vo Chill Village si môžete kúpiť tu: www.pohodafestival.sk/sk/product/chill-village-stan