Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
NEKONEČNÁ POHODA – VEČNÝ LÍSTOK NA POHODU

NEKONEČNÁ POHODA – VEČNÝ LÍSTOK NA POHODU

Pre tých, ktorí majú nekonečne radi Pohodu, sme pripravili limitovanú edíciu 500 špeciálnych lístkov Nekonečná Pohoda, vďaka ktorej získate večný vstup na festival a ďalšie výhody. Užite si Pohodu navždy.

15. december 2023

Nekonečný vstup na Pohodu
S lístkom máte vstup na festival zabezpečený navždy. 

Dedenie Nekonečnej Pohody
Lístok je dedičný bez poplatku.

Prepis nekonečnej Pohody 
Nekonečnú Pohodu je možné prepísať na inú osobu prostredníctvom agentúry Pohoda festival za manipulačný poplatok 99€.

Uvítací balíček Nekonečná Pohoda
Lístok vám pošleme aj s uvítacím balíkom, ktorý obsahuje večnú nerezovú kartu Nekonečná Pohoda so špeciálnym dizajnom a unikátnym kódom a certifikát Nekonečná Pohoda s popisom výhod, menom držiteľky alebo držiteľa a zodpovedajúcim unikátnym kódom.

Festivalový náramok v predstihu
Najneskôr 14 dní pred festivalom dostanete festivalový náramok spolu s darčekom.

Zrýchlený vstup na festival
Vstup na festival vám bude umožnený cez osobitný koridor, ktorým sa do areálu dostanete rýchlejšie.

48 hodinový prednostný nákup Parkingu P1 a Karavan parkingu
S Nekonečnou Pohodou dostanete možnosť prednostného nákupu Parkingu P1 a Karavan Parkingu. Na tento nákup sa bude používať unikátny kód vašej Nekonečnej Pohody.

Nekonečná zľava 20% na online nákup festivalového merchu
V našom eshope si budete môcť uplatniť 20% zľavu na akýkoľvek merch. Táto zľava bude platiť rovnako navždy, na jej uplatnenie bude slúžiť unikátny vašej Nekonečnej Pohody.

CENA VEČNÉHO LÍSTKA NEKONEČNÁ POHODA SO VŠETKÝMI VÝHODAMI: 990€ 

Špeciálna cena pre tých, ktorí majú kúpené lístky na rok 2024:

Mysleli sme aj na tých, ktorí už festivalu prejavili dôveru a kúpili si permanentku na rok 2024. 
Pri kúpe Nekonečnej Pohody vám po zadaní čísla čiarového kódu vstupenky na rok 2024 zakúpenej do 15.12.2023 bude z ceny odrátaná suma za tento lístok. Tým, ktorí majú papierové lístky nevygenerované ticketingovou spoločnosťou, odporúčame použiť aplikáciu (skener) na prepis ich čiarového kódu do číselnej podoby. Tento kód vám odráta z ceny Nekonečnej Pohody cenu vášho lístka, ktorý už máte zakúpený na rok 2024. Bonusom pre tých, ktorí už lístky majú je to, že pôvodný lístok po odrátaní sumy z Nekonečnej Pohody ostane v platnosti – môžete ho použiť ako darček...:).

Ak si tento špeciálny lístok objednáte do polnoci 20.12.2023, tak vám ho v rámci Slovenska stihneme doručiť do Vianoc.

"Sme hrdí na našich návštevníkov a návštevníčky - často hovoríme, že ak by existovala cena pre najlepšie festivalové publikum, práve Pohoda by bola jednoznačným víťazom. Chceme potešiť tých, ktorí chodia a chcú chodiť na Pohodu opakovane, ktorí festivalu dôverujú a podporujú ho. Sú dôležitou súčasťou nášho 27 rokov trvajúceho príbehu, spoluvytvárajú našu nezameniteľnú magickú atmosféru. Pre tieto "festivalové trvalky" sme pripravili večný lístok nekonečná Pohoda s množstvom výhod, ktoré si podľa nás zaslúžia. Tešíme sa, že nás spolu s nimi i s tými, ktorí Pohodu ešte len objavia, čaká veľa ďalších silných spoločných rokov," dodáva k večnému lístku šéf Pohody Michal Kaščák.
 

Užívajte si nekonečnú Pohodu a získajte skvelé výhody vďaka špeciálnemu večnému festivalovému lístku. Tešíme sa na vás na Pohode 2024 - ∞

CHCEM SI KÚPIŤ NEKONEČNÚ POHODU

---

OTÁZKY A ODPOVEDE

Čo znamená nekonečný vstup na Pohodu?
Kúpou Nekonečnej Pohodý máte zabezpečný vstup na Pohodu už navždy – už nikdy si nebudete musieť kúpiť festivalovú vstupenku.

Čo ak sa už nebudem môcť Pohody nikdy zúčastniť?
Nekonečnú Pohodu je možné prepísať na inú osobu, ktorá získa novú kartu a certifikát. Prepis je možné urobiť na emaili shop@pohodafestival.sk za poplatok 99€. Nový držiteľ / držiteľka dostane novú kartu a certifikát s novým kódom, pôvodný kód bude znefunkčnený.

Čo ak mi niekto ponúka / predáva kartu a certifikát Nekonečná Pohoda?Upozorňujeme, že mnohé výhody sú naviazané na adresu a telefónne číslo pôvodného majiteľa a to vrátane zasielania festivalového náramku. Je dôležité, aby sa zmeny realizovali s vedomím agentúry Pohoda, s jej schválením, overením a potvrdením pravosti, inak nemôžeme garantovať, že kupujete pravú Nekonečnú Pohodu s platným kódom.

Je Nekonečná Pohoda dedičná?
Áno, Nekonečnú Pohodu je možné zdediť. Nevyhnutné formality sa budú realizovať cez mail shop@pohodafestival.sk. Prepis na dedičku / dediča zrealizujeme zdarma.

Čo ak sa nebudem môcť Pohody v daný rok zúčastniť?
Vstup na daný ročník môžete poskytnúť niekomu inému. Držiteľky a držitelia Nekonečnej Pohody dostanú festivalový náramok vopred, ten môžu posunúť niekomu ďalšiemu, toho sa ale nebudú týkať výhody vyplývajúce z vlastníctva limitovanej edície karty a certifikátu Nekonečná Pohoda.

Funguje karta Nekonečnej Pohody ako vstupenka na festival? 
Nie, karta Nekonečnej Pohody obsahuje špecifický kód, ktorým získavate napríklad zľavy alebo sa ním identifikujete na našom webe v rámci ďalších benefitov. Vstupenku, resp. festivalový náramok na daný ročník vám budeme zasielať aj s darčekom každý rok.

Ako si uplatním nekonečnú zľavu 20% na online nákup festivalového merchu? 
Pri objednávke na našom eshope zadáte kód vašej Nekonečnej Pohody do políčka „Kód Nekonečnej Pohody“ a z ceny merchu vám bude odrátaných 20%. Táto funkcia bude na našom eshope funkčná od 18.12.2023. Upozorňujeme, že v predajni merchu priamo na festivale sa zľavy nebudú uplatňovať.

Je nejako obmedzený nákup merchu?
Nie, môžete kúpiť akékoľvek množstvo.

Čo ak už mám kúpený lístok na Pohodu 2024 a chcem si kúpiť aj Nekonečnú Pohodu?
Pri kúpe Nekonečnej Pohody vám po zadaní čísla čiarového kódu vstupenky na rok 2024 zakúpenej do 15.12. bude z ceny odrátaná suma za tento lístok. Tým, ktorí majú papierové lístky (kúpené napríklad na festivale) nevygenerované ticketingovou spoločnosťou, odporúčame použiť aplikáciu (skener) na prepis ich čiarového kódu do číselnej podoby. Číslo čiarového kódu sa pre odrátanie sumy dá použiť len raz. Takto použiť sa dajú všetky lístky, t.j. 3 dňová permanentka, Junior, Kids, Baby, ZŤP i ZŤP-S. Upozorňujeme, že sprievod v prípade lístkov ZŤP-S nemá zabezpečený vstup pre držitelku / držiteľa Nekonečnej Pohody, ktorý má preukaz ZŤP-S, v takomto prípade si musí zaobstarať svoj lístok. 

Ako bude vyzerať zrýchlený vstup na festival?
Držiteľky a držitelia Nekonečnej Pohody budú môcť využívať koridor pre rodiny s dětmi a vozíčkarov. Nebudeme vytvárať nový špeciálny koridor, už existujúci má dostatočnú kapacitu.

Ako mi doručíte festivalový náramok?
Pošleme ho na adresu držiteľa Nekonečnej Pohody, ktorú vypíšete do formulára počas objednávky. Táto adresa nemusí byť totožná s adresou, na ktorú si necháte zaslať úvodný balíček. Formulár vás bude žiadať personalizovať kartu a certifikát Nekonečná Pohoda, držiteľ môže byť odlišný od osoby, ktorá kartu kupuje.

Čo ak si zabudnem festivalový náramok doma?
Festivalový náramok bude spárovaný s menom držitelky / držiteľa Nekonečnej Pohody. V prípade zabudnutia ho znefunkčníme a na vchode vám vydáme nový.

Čo ak kartu alebo certifikát Nekonečná Pohoda stratím, alebo mi ho niekto ukradne?
Spojíte sa s nami na shop@pohodafestival.sk, my si overíme skutočnosť a pôvodnú kartu a certifikát znefunkčníme a zašleme vám novú Nekonečnú Pohodu s novým vygenerovaným kódom.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, ozvite sa nám na email shop@pohodafestival.sk.