Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Ivo Dimchev ako objav z Eurosonicu na Pohode 2024

Ivo Dimchev ako objav z Eurosonicu na Pohode 2024

Ivo Dimchev nám vyrazil dych na tohtoročnom Eurosonicu. Jeho vystúpenie patrilo k tým nazujímavejším nielen po hudobnej ale aj po performatívnej stránke. Jeho komunikácia s publikom bola výnimočná. Ivo pochádza z Bulharska a okrem toho, že je spevák a skladateľ je aj choreograf, vizuálny umelec a performer. 

05. marec 2024

Jeho koncerty sú temné ale zároveň farebné, melancholické ale zároveň úsmevné, romantické ale zároveň tanečné, intímne ale zároveň provokatívne. Ivov hlas je patrí k tým, ktoré sa vám dostanú až do špiku kosti

„Iva Dimcheva som objavila pred odchodom na Eurosonic 2024 a postupne som si púšťala asi všetky videá, čo som našla. Nedali sa z neho spustiť oči. Naživo bolna Eurosonic perfektný. Hrá zmes provokatívneho kabaretu a zdanlivo jednoduchých piesní, ktoré ale bravúrne interpretuje plným barytónovým hlasom prechádzajúcim do hravo zvládnutých výšok plných ozdôbok. A nehrá sa len s vlastnou tvorbou, ale hry hrá aj s publikom. Hry, ktoré sú v svojej podstate vážne, ale Ivo ich podá tak, že z publika často znie úprimný smiech,“ dodáva k bookingu Monika Matiašovská z tímu Pohody.

Vystúpenie Iva Dimcheva si nenechajte ujsť, čakajú vás intímne piesne v sprievode klavíru až po tanečné songy.

LÍSTKY NA POHODU 2024