ĎAKUJEME všetkým, ktorí prišli na Doma dobre 2025
Včera poobede sa Nocľaháreň sv. Vincenta de Paul zaplnila hudbou, rozhovormi a predvianočnou atmosférou. Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste prišli zabaviť sa na skvelej hudbe a podporiť ľudí bez domova. Pozrite si, ako to včera vyzeralo na 12. ročníku podujatia Doma dobre, ktoré organizujeme spoločne s neziskovou organizáciou Depaul Slovensko.
08. december 2025
Za fotky ďakujeme Michal Hradsky.


VIAC FOTIEK TU
Ľuďom bez domova môžete aj naďalej pomôcť tak, že sa zapojíte do kampane „Adoptuj si posteľ“.
Ročne sa na zariadenia organizácie Depaul Slovensko obráti viac ako 2 200 ľudí, ktorí nesnívali o živote na ulici. Adopciou postele sa stanete podporovateľmi služieb Depaul Slovensko. Váš pravidelný dar pomáha ľuďom bez domova splniť si sen vrátiť sa do spoločnosti. V zaradeniach Depaul Slovensko sa denne poskytuje nocľah, teplé jedlo, ošatenie, základné ošetrenie, hygienu, sociálne poradenstvo a prijatie každého bez rozdielov. Ďakujeme, že Vám život ľudí bez domova nie je ľahostajný. Viac o tejto kampani sa dozviete na www.adoptujsipostel.sk.
Prečo je pomoc dôležitá?
Ľudia bez domova sú ako my. Mnohí stratili zamestnanie, milovanú osobu alebo trpia vážnou chorobou. Depaul Slovensko je nezisková organizácia, ktorá sa snaží pomáhať všetkým, ktorí zostali na ulici. Pretože ulica nie je a pre nikoho nemôže byť domovom.
Charitatívne podujatie Doma dobre aj tento rok organizujeme spoločne s Neziskovou organizáciou Depaul Slovensko. Podujatie finančne podporila Nadácia mesta Bratislavy a mediálne podporili Rádio_FM, Aktuality, Denník N a Citylife.