News

29.10.
2014

Počúvajte nás na Spotify

Ak počúvate hudbu cez streamovaciu službu Spotify, môžete počúvať aj interpretov Bažant Pohody priamo na našom kanáli Pohoda Festival. Po vlaňajšom playliste sme už vytvorili aj playlist Bažant Pohody 2015, do ktorého budeme postupne pridávať skladby potvrdených interpretov. Zatiaľ ponúkame pesničky od prvých štyroch skupín – Dÿse, Erotic Market, Vlasta Popič a Repetitor. Počúvajte TU.

28.10.
2014

Bažant Pohoda 2015

​Posledných 300 permanentiek za 79 eur

Na Bažant Pohodu 2015 sa už predalo takmer 7000 permanentiek, z limitovanej edície za 79 eur zostáva už len 300 kusov. Po vypredaní tohto kontingentu stúpne cena na 89 eur, za ktorú sa budú permanentky na celý festival predávať až do 8. júna 2015. V ponuke sú aj vstupenky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S či lístky na parkovanie pre osobné automobily aj karavany. Vstupenky si môžete zakúpiť v našom online shope, v sieti Ticketportal, alebo u našich autorizovaných predajcov, ich zoznam nájdete TU.

28.10.
2014

Monika, všetko naj!

Naša Monika dnes oslavovala narodeniny a prišla do práce s rozvoniavajúcim občerstvením. Milovníčka jabĺčok, curlingu a Škótska priniesla na tradičnú utorkovú poradu plný hrniec famózneho jelenieho gulášu, takže sme všetci plní pozitívnych pocitov. Sme radi, že Monika je a my jeme. Všetko najlepšie, milá naša kolegyňka!

27.10.
2014

Dÿse, Erotic Market, Vlasta Popič a Repetitor – prvé štyri mená Bažant Pohody 2015

Nemci Dÿse, Erotic Market z Francúzska, chorvátska skupina Vlasta Popič a srbský Repetitor – to sú prvé mená v line-upe devätnásteho ročníka nášho festivalu. Všetky štyri kapely sme objavili na rôznych showcaseových festivaloch. „Dÿse boli najlepšou kapelou, ktorú som videl na Reeperbahne v Hamburgu, ich koncertná smršť ma doslova ovalila. Skupina Vlasta Popič nás zaujala na festivale Waves Bratislava, fantastických Erotic Market sme objavili na festivale MaMa v Paríži a Repetitor na holandskom Eurosonicu,“ hovorí riaditeľ Bažant Pohody Michal Kaščák. Viac info TU.

27.10.
2014

Prvé mená Bažant Pohody 2015 už dnes

Už dnes oznámime prvé mená účinkujúcich na Bažant Pohode 2015. Predstavíme vám interpretov, ktorých sme objavili na viacerých jesenných showcaseových festivaloch. Všetkých sme videli naživo a boli to parádne koncerty. Počúvajte teda pondelkové Ráno na eFeMku po deviatej, sledujte náš web a sociálne siete.
 

24.10.
2014

Festival Awards – hlasovanie sa končí v pondelok večer

Už len posledné dni zostávajú na hlasovanie v dvoch najprestížnejších festivalových anketách, v ktorých je nominovaná aj Bažant Pohoda 2014. V ankete o najlepšie britské festivaly UK Festival Awards vybrala odborná porota Bažant Pohodu medzi 30 najlepších festivalov sveta v kategórii Best Overseas Festival (hlasovať môžete TU), v ankete European Festival Awards sme nominovaní tradične v kategórii Best Medium Sized Festival (hlasovať môžete TU). Hlasujúci sú zaradení do žrebovania o skvelú výhru – vstupenky na všetky ocenené festivaly. Ďakujeme za vašu podporu.