News

31.10.
2014

​V knihe Pištu Hríba aj o našom festivale

Šéfredaktor nášho partnerského časopisu .týždeň Štefan Hríb vydal pri príležitosti 10-teho výročia vzniku časopisu knihu Môj bláznivý život. V knihe rozhovorov, ktoré s ním viedol Martin Mojžiš, je jedna kapitola venovaná aj nášmu festivalu. Viac info nájdete TU.

31.10.
2014

​Hotel Elizabeth v európskej Top 10

Náš partnerský trenčiansky hotel Elizabeth získal výnimočné ocenenie, keď sa dostal do Top 10 medzi európskymi historickými hotelmi v hodnotení Historic Hotel of Europe Awards 2015. Hotel, kde ubytovávame aj účinkujúcich a hostí nášho festivalu, triumfoval v kategórii Najlepšia starostlivosť o zákazníka. Viac o ocenení nájdete TU. Gratulujeme!

29.10.
2014

Počúvajte nás na Spotify

Ak počúvate hudbu cez streamovaciu službu Spotify, môžete počúvať aj interpretov Bažant Pohody priamo na našom kanáli Pohoda Festival. Po vlaňajšom playliste sme už vytvorili aj playlist Bažant Pohody 2015, do ktorého budeme postupne pridávať skladby potvrdených interpretov. Zatiaľ ponúkame pesničky od prvých štyroch skupín – Dÿse, Erotic Market, Vlasta Popič a Repetitor. Počúvajte TU.

28.10.
2014

Bažant Pohoda 2015

​Posledných 300 permanentiek za 79 eur

Na Bažant Pohodu 2015 sa už predalo takmer 7000 permanentiek, z limitovanej edície za 79 eur zostáva už len 300 kusov. Po vypredaní tohto kontingentu stúpne cena na 89 eur, za ktorú sa budú permanentky na celý festival predávať až do 8. júna 2015. V ponuke sú aj vstupenky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S či lístky na parkovanie pre osobné automobily aj karavany. Vstupenky si môžete zakúpiť v našom online shope, v sieti Ticketportal, alebo u našich autorizovaných predajcov, ich zoznam nájdete TU.

28.10.
2014

Monika, všetko naj!

Naša Monika dnes oslavovala narodeniny a prišla do práce s rozvoniavajúcim občerstvením. Milovníčka jabĺčok, curlingu a Škótska priniesla na tradičnú utorkovú poradu plný hrniec famózneho jelenieho gulášu, takže sme všetci plní pozitívnych pocitov. Sme radi, že Monika je a my jeme. Všetko najlepšie, milá naša kolegyňka!

27.10.
2014

Dÿse, Erotic Market, Vlasta Popič a Repetitor – prvé štyri mená Bažant Pohody 2015

Nemci Dÿse, Erotic Market z Francúzska, chorvátska skupina Vlasta Popič a srbský Repetitor – to sú prvé mená v line-upe devätnásteho ročníka nášho festivalu. Všetky štyri kapely sme objavili na rôznych showcaseových festivaloch. „Dÿse boli najlepšou kapelou, ktorú som videl na Reeperbahne v Hamburgu, ich koncertná smršť ma doslova ovalila. Skupina Vlasta Popič nás zaujala na festivale Waves Bratislava, fantastických Erotic Market sme objavili na festivale MaMa v Paríži a Repetitor na holandskom Eurosonicu,“ hovorí riaditeľ Bažant Pohody Michal Kaščák. Viac info TU.