News

22.07.
2014

​Festivalové minúty na STV2

Tento rok medzi našich hlavných mediálnych partnerov pribudla k Rádiu_FM aj jej materská RTVS. Okrem reklamnej kampane pred festivalom vyslala Slovenská televízia na letisko nielen spravodajský štáb, ktorý každý deň odvysielal aj živé vstupy, no pripravovali aj štyri súhrnné Festivalové minúty. V nich si môžete pozrieť rozhovory s interpretmi, návštevníkmi i zábery z koncertov aj nehudobného programu. Všetky štyri diely nájdete TU.

22.07.
2014

​Pozrite si fotky Katky Acélovej

V sekcii Galéria si už môžete pozrieť nielen fotografie Martiny Mlčúchovej, ale aj zábery od našej druhej fotografky Kataríny Acélovej. Katka musela tento rok vynechať jeden deň, no tie ostatné cvakala ostošeť... 

21.07.
2014

​Rekordné množstvo prenesených dát – takmer 1500 GB

Okrem toho, že festival Bažant Pohoda bol tento rok po prvý raz pokrytý ultra rýchlou sieťou 4G od Orangeu, padol aj historický rekord v množstve prenesených dát. Prekročená bola hranica 1 000 GB - množstvo dát prenesených počas festivalu bolo oproti minulému roku viac ako dvojnásobné – celkovo 1498 GB. V areáli festivalu bolo použitých vyše 1,5 kilometra ethernetového kábla a 480 metrov optickej kabeláže, ktoré zaručovali kvalitné internetové pripojenie. Vo všetkých nabíjačkárňach bolo nabitých 7 246 mobilov a špeciálnu aplikáciu Bažant Pohoda 2014 powered by Orange, ktorá slúžila ako praktický sprievodca celým festivalom, si stiahlo viac ako 10-tisíc návštevníkov.

18.07.
2014

​Rozlúčka s letiskom

Trenčianske letisko je už prázdne. Od nedele postupne mizli stavby a lúčili sa s nami naši spolupracovníci. Dnes trenčianske letisko osirelo. V strede zostala krásne rozkvitnutá letničková lúka a oblaky na oblohe boli ružové a optimistické. Zbalením festivalového areálu sa aj pre nás skončila Bažant Pohoda 2014. Vidíme sa opäť o rok – minimálne s 3318-timi návštevníkmi, ktorí si už stihli kúpiť vstupenky. Ak sa chcete pridať, predpredaj spustíme na budúci týždeň. Stretneme sa na Bažant Pohode 2015!

17.07.
2014

V Kaviarni Dobrá krajina sa vyzbieralo vyše 20 tisíc eur

Kaviareň Dobrá krajina uprostred festivalového areálu bola miestom, kde ste si mohli nielen vypočuť zaujímavé diskusie, ale dať si aj dobrú kávičku či bazovú limonádu. Všetky peniaze, ktoré sa v kaviarni zarobili, poputujú na podporu 17-tich charitatívnych projektov, zapojených do programu Dobrá krajina. A nebude ich málo – celkom 20 379,80 € od našich návštevníkov pôjde na dobrú vec. Ďakujeme.

16.07.
2014

​Fotky od Martiny Mlčúchovej

V našej Galérii si už môžete pozrieť prvé fotografie z Bažant Pohody 2014. Už tradične odovzdala ako prvá svoje zábery z festivalu Martina Mlčúchová. Vráťte sa aspoň vďaka jej fotkám na trenčianske letisko.