mm

  • mm
    24. 11. 2017, 09:43

    Dnes rano odpocute z _FM. Buduci tyzden nas caka potvrdenie velkeho /vacsieho/ mena, a potom den za dnom potvrdzovanie dalsich :)

    Show thread
  • mm
    27. 2. 2016, 13:29

    Keby si vcera pocuvala kascaka na fmku, tak by si taketo kraviny nepisala. Ani nevies ako funguje booking, ale uz vies ze neoslovili, nezavolali ... na to, aby sem dostali flylotusa, este nahovarali exit a ine festy v okoli aby sa onho zaujimali, aby tu isiel tour ... smarja to je hroza co uz ludia vedia vycitat

    Show thread