M
Mis
-
#spolunapohodu čauté :) Nechystá sa niekto vo štvrtok okolo piatej-šiestej z BA s dvomi voľnými miestami pre pekný a milý pár? :D samozrejme prispejeme určitou pohodovou čiastkou na pohonné hmoty.
Show thread