9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020
Štvrtok
Milan Lasica & Dorota Nvotová SK
20:00 | Orange stage
Zohra AF
20:30 | EUrópa stage
Orchester z krajiny ticha
21:00 | Aero Kušnierik
Ticho nelieči: Mária Patakyová, Lucia Kašová, Frederika Halászová
21:30 | Curaprox stage
Andrej Kolenčík: Coming soon
22:00 | Visual stage
Piatok
Balónová talkshow Mária Šmýkala s Michalom Kaščákom
16:30 | Sporka stage
The Tap Tap & Kilometrový tanec CZ
17:00 | Citroën stage
Rudolf Szilágyi + Róbert Szilágyi SK
17:30 | Performance Box
Literárny cirkus KK Bagalu: Balla, Janček, Kerata, Fialová, Roth, Nicol Hochholzerová
17:30 | Literárny stan Martinus
Matej Kaminský a Martin Piaček: O
17:55 | Visual stage
Veľká potreba SK
18:00 | Kofola stage
Stanislav Filko: Oslava vzduchu
18:25 | Visual stage
Katarína Karafová + Michal Huštaty SK
18:30 | Performance Box
Misia: VESMÍR
18:30 | ESET Science stage
Predpoveď poetickej sezóny
19:00 | Literárny stan Martinus
Bazzookas NL
19:00 | EUrópa stage
Gabriela Zigová + Lucia Kotvanová SK
19:25 | Performance Box
Deti na nete: Mária Tóthová Šimčáková, Andrea Ungvölgyi
19:30 | Optimistan Nadácie Orange
Raptor Koch SK
20:00 | Sporka stage
Café Európa: Festivalové počasie, festivalová klíma: Ladislav Miko, Paula Valová, Jozef Pecho
20:30 | EUrópa stage
Billy Barman SK
21:00 | Orange stage
Marina Satti & Fonés GR
21:30 | Sporka stage
Neuropa SK
22:00 | Orange stage
Fulu Miziki CD
22:30 | Kofola stage
Luvver SK
23:00 | Citroën stage
Shht BE
23:30 | Sporka stage
Besna SK
00:00 | Garáž
Nina Pixel SK
00:30 | CCC club
Sedem minút strachu SK
01:00 | Garáž
Hesso Jašterák SK
01:10 | Orange stage
Vítanie slnka – traja návštevníci
05:00 | ESET Science stage
Sobota
Šach mat na tretiu: Ján Markoš, Jakub Jošt, Oliver Rehák, Nina Mikušková, Michaela Mozolovaá, Monika Bočková, Lýdia Ondrušová
15:30 | Literárny stan Martinus
Vrbovskí víťazi + Komorný orchester mesta Trenčín SK
15:30 | Orange stage
Ilona Németh: Hľadisko pre Pohoda in the Air - Pozdrav Bruceovi Naumanovi
15:55 | Visual stage
Mads Floor Andersen + Sara Lanner SK
16:00 | Performance Box
Café Európa: Eva Mosnáková, Frederika Halászová
16:00 | EUrópa stage
Potulná galéria: Erik Sikora
16:25 | Visual stage
Načo je nám kultúra: Ilona Németh, Jana Močková, Olja Triaška Štefanovič, András Cséfalvay, Štefan Polakovič
16:30 | Visual stage
Stroon SK
17:00 | ESET Science stage
Emília Rigová: Untitled 2020
17:25 | Visual stage
Viktória Monhor + Zoltán Balla SK
17:30 | Performance Box
Diagnóza: COVID-19
17:30 | ESET Science stage
Nie si v tom sám. Diskusia o duševnom zdraví: Marek Madro, Andrea Ungvölgyi
18:00 | Optimistan Nadácie Orange
Dano Dida: After...
18:25 | Visual stage
Drť SK
18:30 | EUrópa stage
Petra Fornayová + Vlado Zboroň SK
19:00 | Performance Box
LiteRAPtúra: FVCK KVLT, Fejbs, Idea, Boy wonder, Modré hory, Strýček Nicholas
19:00 | Literárny stan Martinus
Gleb / Čavalenky SK
19:30 | Sporka stage
Viktor Fuček + Natália Okolicsányiová SK
20:00 | Performance Box
Café Európa: Zuzana Čaputová, Štefan Hríb: rozhovor na prázdnom hľadisku
20:00 | .týždeň
Andras Cséfalvay: Elves are leaving the forest (the ecologic question)
20:25 | Visual stage
Ventolin CZ
20:30 | Orange stage
Space Lady US
21:00 | Kofola stage
Midi Lidi CZ
21:30 | Sporka stage
Liraz IL
22:00 | Curaprox stage
Blikajúci Dychový Hudobný Systém SK
22:30 | Kofola stage
Donny Benét AU
23:00 | Orange stage
Tittingur SK
23:30 | Sporka stage
The Wilderness SK
00:00 | Garáž
Oliver Torr & OGJ CZ
00:30 | CCC club
Haďáci SK
01:00 | Garáž
DJ Džbán SK
01:30 | Sporka stage
Martin Toldy, Eleonóra Stanková + Václav Janoščík: Nespavost
04:45 | Visual stage
Vítanie slnka: Kronos Quartet US
05:00 | ESET Science stage
Nedeľná (ne)kázeň: Whisky, Daniel Pastirčák, Miša Kapustin
11:00 | Aero Kušnierik
Bezdymová zóna 18+
Otvárame víkend plný úžasných príbehov SK
Piatok 16:00 | Bezdymová zóna 18+
Príbeh jedinečnej knihy "Amazing Stories By IQOS" SK
Piatok 16:15 | Bezdymová zóna 18+
Inšpiratívne príbehy z Amazing Stories By IQOS SK
Piatok 17:00 | Bezdymová zóna 18+
Vyjadri svoj príbeh fotkou
Piatok 18:00 | Bezdymová zóna 18+
Cez smiech k úspešným príbehom
Piatok 19:00 | Bezdymová zóna 18+
Otvorenie pohodového dňa
Sobota 16:00 | Bezdymová zóna 18+
Drinky, ktoré doplnia tvoj letný príbeh
Sobota 16:15 | Bezdymová zóna 18+
Príbeh pohody – Keď je práca splneným snom
Sobota 17:00 | Bezdymová zóna 18+
Tvoj Insta príbeh na fotke
Sobota 18:00 | Bezdymová zóna 18+
Dávame veciam nový príbeh – Spolu zodpovedne
Sobota 19:00 | Bezdymová zóna 18+