Špeciálne vlaky

Aj tento rok vypravujeme v spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko (ZSSK) špeciálne vlaky. Lístky na špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy si môžete zakúpiť na predajných miestach ZSSK, v sieti Ticketportal alebo v našom shope v šedom obdĺžniku: https://www.pohodafestival.sk/sk/listky

 

Mimoriadny vlak Košice – Trenčín a späť      
             
Košice - Trenčín 6. júla 2017 Trenčín - Košice 9. júla 2017    
železničná stanica príchod Odchod   železničná stanica príchod odchod
Košice   08:43   Trenčín   12:25
Kysak 8.55 08:57   Ružomberok 14:38 14:40
Spišská Nová Ves 09:35 09:38   Liptovský Mikuláš 14:58 15:00
Poprad-Tatry 09:55 09:57   Poprad-Tatry 15:39 15:42
Liptovský Mikuláš 10:36 10:38   Spišská Nová Ves 15:58 16:01
Ružomberok 10:54 10:56   Kysak 16:38 16:40
Trenčín 12:50     Košice 16:51  
             
             
             
Mimoriadny vlak Bratislava – Trenčín a späť      
             
Bratislava - Trenčín 6. júla 2017 Trenčín - Bratislava 9. júla 2017    
železničná stanica príchod Odchod   železničná stanica Príchod odchod
Bratislava hl.st. 13:33   Trenčín   12:00
Trenčín 14:50     Bratislava hl.st. 13:09