0 označených Stiahnuť / zdieľať môj LineUp
Artist Deň Stage

The Chemical Brothers GB

Štvrtok URPINER STAGE 00:00 Play / pause Galvanize

Jamie Cullum GB

Piatok URPINER STAGE 21:00 Play / pause Everlasting Love

St. Vincent US

Piatok URPINER STAGE 23:00 Play / pause Los Ageless

LP US

Sobota URPINER STAGE 23:00 Play / pause Into The Wild

Rodriguez US

Sobota URPINER STAGE 21:00 Play / pause Sugar Man

GusGus IS

Sobota ORANGE STAGE 00:00 Play / pause Ladyshave

Ziggy Marley JM

Štvrtok URPINER STAGE 21:00 Play / pause True To Myself

Danny Brown US

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 22:00 Play / pause Dip

Jessie Ware GB

Piatok ORANGE STAGE 20:00 Play / pause Wildest Moments

SOJA US

Piatok ORANGE STAGE 00:00 Play / pause Here I Am

Aurora NO

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 20:00 Play / pause Half The World Away

Little Dragon SE

Sobota URPINER STAGE 19:00 Play / pause Ritual Union

Ride GB

Piatok BUDIŠ STAGE 21:00 Play / pause Catch You Dreaming

Kronos Quartet US

Sobota BUDIŠ STAGE 23:00 Play / pause Our Street Is a Black River

Blossoms GB

Piatok URPINER STAGE 17:00 Play / pause At Most A Kiss

Everything Everything GB

Sobota URPINER STAGE 17:00 Play / pause Breadwinner

BADBADNOTGOOD CA

Piatok BUDIŠ STAGE 23:00 Play / pause Weight Off

Fink GB

Piatok ORANGE STAGE 22:00 Play / pause Perfect Darkness

tUnE-yArDs CA

Sobota BUDIŠ STAGE 21:00 Play / pause Look at Your Hands

Jana Kirschner Komorne SK

Sobota MAZAGRANDE STAGE 23:00 Play / pause Sama

Charlie Winston GB

Sobota ORANGE STAGE 18:00 Play / pause In Your Hands

Calexico US

Sobota ORANGE STAGE 22:00 Play / pause End Of The World With You

Československá filharmónia SK/CZ

Sobota URPINER STAGE 13:00

El Gusto AG/IL/FR

Piatok ORANGE STAGE 18:00 Play / pause Chihlet L'Ayani

La Femme FR

Sobota ORANGE STAGE 20:00 Play / pause Où va le monde

Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u SK

Štvrtok ORANGE STAGE 20:00 Play / pause Vrkoče

Helena Hauff DE

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 01:00 Play / pause Spur

Sophie GB

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 01:30 Play / pause Ponyboy

Knower US

Piatok BUDIŠ STAGE 19:00 Play / pause The Government Knows

B-Complex + Vladimír 518 SK/CZ

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 02:30 Play / pause Beautiful Lies

Confidence Man AU

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 18:00 Play / pause Better Sit Down Boy

Trosky SK

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 22:00 Play / pause Hip Hop (live)

This Is The Kit GB

Sobota BUDIŠ STAGE 19:00 Play / pause Hotter Colder

Pussy Riot RU

Piatok BUDIŠ STAGE 01:00 Play / pause Police State

Scouting for Girls GB

Piatok URPINER STAGE 15:00 Play / pause Dancing In the Daylight

Yasmine Hamdan LB

Piatok NAY TANEČNÝ DOM 00:00 Play / pause Beirut

Medial Banana SK

Sobota ORANGE STAGE 14:00 Play / pause Nemôžem prestat'

Polemic SK

Štvrtok ORANGE STAGE 22:30 Play / pause Tancuj

Dälek US

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 20:00 Play / pause Classical Homicide

Slovenský komorný orchester SK

Štvrtok URPINER STAGE 19:00

Onuka UA

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 18:00 Play / pause Vidlik

Katarzia a Jonatán Pastirčák: projekt Antigona (SK) SK

Sobota MAZAGRANDE STAGE 19:00 Play / pause Hlboko pod obalom

Bazzookas NL

Štvrtok
Piatok
Piatok
Piatok
Sobota
Sobota
Sobota
BAZZOOKAS BUS 01:30
BAZZOOKAS BUS 16:15
BAZZOOKAS BUS 18:15
BAZZOOKAS BUS 20:15
BAZZOOKAS BUS 16:15
BAZZOOKAS BUS 18:15
NAY TANEČNÝ DOM 00:00
Play / pause Stapelgek

Jimmy Pé SK

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 00:00

Idiotape KR

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 16:00 Play / pause Melodie (Live in Seoul)

Reykjavíkurdætur IS

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 14:00 Play / pause Tista

Puding Pani Elvisovej SK

Sobota URPINER STAGE 15:00 Play / pause Pod Paplón

Bukahara DE

Play / pause No!

Ross From Friends GB

Sobota POHODA KLUB 02:00 Play / pause Talk To Me You 'll Understand

Jade Bird GB

Sobota BUDIŠ STAGE 15:00 Play / pause Lottery

Jan P. Muchow & The Antagonists CZ

Piatok MAZAGRANDE STAGE 23:00 Play / pause I'll Dream On

Midi Lidi CZ

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 16:00 Play / pause Zizla

Daniel Brandt and Eternal Something GB

Piatok EURÓPA STAGE 22:00 Play / pause Eternal Something

Modré hory SK

Sobota MAZAGRANDE STAGE 21:00 Play / pause Luxus clan feat. Sims

Zeal & Ardor US/CH

Sobota BUDIŠ STAGE 01:00 Play / pause Devil is Fine

Byetone DE

Piatok POHODA KLUB 00:00 Play / pause Plastic Star

KillASon FR

Sobota POHODA KLUB 00:00 Play / pause Wrong

Čad SK

Sobota MAZAGRANDE STAGE 17:00 Play / pause Zlo som ja

Diego SK

Piatok MAZAGRANDE STAGE 17:00 Play / pause Circle

Nakhane SA

Sobota EURÓPA STAGE 18:00 Play / pause Interloper

Re-TROS CN

Sobota EURÓPA STAGE 22:00 Play / pause At Mosp Here

Noisecut a Nora Ibsenová SK

Piatok MAZAGRANDE STAGE 21:00 Play / pause Mariena

Longital SK

Piatok BUDIŠ STAGE 17:00

Coals PL

Piatok POHODA KLUB 16:00 Play / pause Weightless

Mitch & Mitch PL

Piatok ORANGE STAGE 16:00 Play / pause Two Fingers Up And Walk

coucou chloe FR

Sobota POHODA KLUB 22:00 Play / pause GS

Rebel Babel PL

Piatok
Sobota
URPINER STAGE 13:00
NAY TANEČNÝ DOM 20:00

La Fanfarria del Capitán AR

Sobota NAY TANEČNÝ DOM 22:00 Play / pause Maradevi

NAH US

Sobota EURÓPA STAGE 02:00

Donny Benét AU

Piatok
Sobota
EURÓPA STAGE 20:00
ORANGE STAGE 16:00
Play / pause Sophisticated Lover

Lucidvox RU

Piatok EURÓPA STAGE 18:00 Play / pause Не ходи

Housewives GB

Sobota EURÓPA STAGE 20:00 Play / pause Exc. 281016

Deaf Chonky IL

Piatok EURÓPA STAGE 02:00

Nvmeri SK

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 14:00 Play / pause Scales

Subtension SK

Sobota ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 03:45

Tshegue FR

Play / pause Portrait

Ifriqiyya Électrique TN

Piatok NAY TANEČNÝ DOM 22:00 Play / pause Arrah arras abbaina - Bahari - Tenouiba

Schnellertollermeier CH

Piatok EURÓPA STAGE 00:00 Play / pause Rights

Catastrofy SK

Piatok MAZAGRANDE STAGE 15:00 Play / pause ZBOJNÍCI APOKALYPSY

Heartbeat SK

Sobota EURÓPA STAGE 16:00 Play / pause Radostný Kráľ

Tolstoys SK

Piatok BUDIŠ STAGE 15:00 Play / pause Right Choice

Dybbuk CZ

Sobota BUDIŠ STAGE 17:00 Play / pause Ale cert to vem

The Wilderness SK

Sobota EURÓPA STAGE 00:00 Play / pause Nedlžim ti nič

Kolowrat SK

Piatok CAFÉ KUŠNIERIK 18:15 Play / pause Zámok v porceláne

Akustika SK

Piatok NAY TANEČNÝ DOM 20:00 Play / pause Ako sa máš

Gypsy Band Lomnické Čháve SK

Sobota URPINER STAGE 05:00 Play / pause O Poštaris

Jack Jack CZ/SK

Piatok POHODA KLUB 18:00

Nina Rosa CZ

Sobota CAFÉ KUŠNIERIK 14:15 Play / pause Columbus

Papyllon SK

Piatok MAZAGRANDE STAGE 13:00 Play / pause Seventeen, baby

Vojdi SK

Sobota MAZAGRANDE STAGE 15:00 Play / pause Dependence

Genuine Jacks SK

Piatok GARÁŽ 01:00 Play / pause Golden Leaves

Sonido Tupinamba AR

Sobota NAY TANEČNÝ DOM 02:00

BZGRL UK

Sobota POHODA KLUB 16:00 Play / pause Koppelen

Shallov SK

Sobota GARÁŽ 03:20 Play / pause Concrete & Glass - I.

dné CZ

Piatok EURÓPA STAGE 16:00

Isama Zing SK

Piatok POHODA KLUB 22:00

DJ Ramzy Al Spinoza & MC Safaa Hathot IL

Piatok NAY TANEČNÝ DOM 02:00

Panáčik SK

Piatok MAZAGRANDE STAGE 19:00 Play / pause Vrkoče

0N0 SK

Sobota POHODA KLUB 20:00 Play / pause Lucid Transmutation

DŌMU DE

Piatok POHODA KLUB 20:00 Play / pause Hypnagogia

Veni 30 SK

Piatok MAZAGRANDE STAGE 01:00 Play / pause Plays Believe It, Or Not!

ZVA 12-28 BAND SK

Piatok CAFÉ KUŠNIERIK 16:15 Play / pause Muka

Nagy & Beni SK

Sobota GARÁŽ 02:10 Play / pause Prstence Morionu

Distax SK

Sobota GARÁŽ 01:00 Play / pause Saboteurs

Štefan Štec a ĽH Hornád SK

Piatok NAY TANEČNÝ DOM 18:00

Our Stories SK

Piatok GARÁŽ 02:10 Play / pause Half Numb Generation

Peal SK

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 00:00

The Exaltics DE

Piatok POHODA KLUB 02:30 Play / pause 0998.0989.12

Cuntroaches DE

Piatok POHODA KLUB 02:00 Play / pause Roadtrip

Talkshow SK

Piatok ORANGE STAGE 14:00 Play / pause Hurricane

Mental Tension SK

Piatok GARÁŽ 03:20 Play / pause Don't care

Ink Midget SK

Sobota POHODA KLUB 04:00 Play / pause Havana Bootleg

Kabal & Achab SK

Piatok POHODA KLUB 03:45

Textilanka SK

Play / pause Čo si milý

Unprofessional IT

Sobota POHODA KLUB 03:00 Play / pause Grand Unified Theory

Palmovka SK

Sobota POHODA KLUB 03:30

Gosheven HU

Sobota POHODA KLUB 18:00 Play / pause Out Of This World

Braňo Jobus SK

Sobota ZSE FAMILY PARK 20:00 Play / pause Uspávanka

Stereofox SK/CZ

Piatok POHODA KLUB 14:00

DFS Vienok SK

Piatok ZSE FAMILY PARK 14:00 Play / pause Svätý Jur ide

Pánko s kapelou SK

Piatok ZSE FAMILY PARK 18:00

Súbor bicích nástrojov Subina SK

Sobota ZSE FAMILY PARK 10:00 Play / pause Junior jazz 3

Disordered Kind AT/SK

Piatok ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 03:00 Play / pause Awaken

Orchester ZUŠ Trenčín a zbor Piarissimo SK

Recyklovaný orchester SK

Sobota ZSE FAMILY PARK 18:00

Thisnis HU

Sobota MAZAGRANDE STAGE 01:00 Play / pause Soäon Variations

Džumelec SK

Piatok
Sobota
CAFÉ KUŠNIERIK 14:15
ZSE FAMILY PARK 14:00
Play / pause Dačo sladké

DFS Radosť SK

Sobota ZSE FAMILY PARK 12:00 Play / pause Zemplinske

DJ Reverend SK

Sobota NAY TANEČNÝ DOM 03:30

Genius Locci SK

Sobota CAFÉ KUŠNIERIK 16:15 Play / pause Why I can't

Saténové Ruky SK

Sobota CAFÉ KUŠNIERIK 18:15 Play / pause Kaviar