cookie
http://www.albumoftheyear.org/user/cookie/
“LSD is a psychedelic drug which occasionally causes psychotic behavior in people who have not taken it.”
― Timothy Leary
-
cookie
13. 4. 2015, 21:22ved ale, oh my glob, kto bude tento rok buchat okrem rl grime a tokara?
Show thread
snad nie kiasmos :D
paci sa
https://soundcloud.com/kemal187/bh016-pmm-aacf1 -
cookie
13. 4. 2015, 20:14 -
cookie
13. 4. 2015, 19:58is this the end? oh noes!!!
Show thread
pozeram lastko Phd2014... naratal som 50 zahranicnych mien, cz/hu/pl odfiltrovane
cize rozumiem tomu dobre, ziadna elektronicka legenda tento rok?!
49 zahranicnych intrepretov ohlasenych tento rok...
zacinam byt smutny... -
cookie
12. 4. 2015, 17:03aj sme si s elis chceli nieco pustit, ale nevedeli sme precitat program :D mali to tam nejake prtave... zbytok sme prespali
Show thread
hm, ako si to tak prechadzam
http://tinyurl.com/or9r93b
pekne veci, ale neodpadavam tak ako posledne roky... moji headlineri, aneb to by bylo poprve: Todd Terje, Erol Alkan!!!, CLOUD NOTHINGS, Pete Tong, EAGULLS, Jack White, RATATAT, FKA Twigs, RUN THE JEWELS, PARQUET COURTS, Tale Of Us, Mac DeMarco, PANDA BEAR, ANGEL OLSEN, John Talabot, Woods, Dubfire, THE ORWELLS, BEN KLOCK
videl si nieco z toho okrem RTJ?
inak usa rap urcite!
moja top 3 atm:
RTJ https://youtu.be/G-S9mtYowPY
Kendrick Lamar https://youtu.be/Nu4Kvp8Ypso
Earl Sweatshirt https://youtu.be/tZ5Mu2gs-M8 -
cookie
12. 4. 2015, 15:46ajaj, do ziveho... ;D drzim palce
Show thread -
cookie
12. 4. 2015, 15:25hodnotim podla tvorby, ktoru som bol nuteny preskipovat, je to prijemnna relaxacna elektronika, perfektna ako podmaz do baru (tipujem, ze v Kontakte na venturskej by sa ujali okamzite :) ci ako headline do chillout stanu o 4am.. ale naozaj nic prevratne ci dychberuce, keby sa Olafur Arnalds nerozhodol zahrat si elektroniku v lete, neviem neviem ci by o tento projekt niekto zakopol, bez urazky, kedze z tohoto "pancovaneho" sudka mame ovela lepsie pociny vonku...
Show thread
taky Francis Harris ci Traumprinz, to uz je ina kava...
no a hodnotim hlavne podla live videii, setov na youtube - hned mi bola jasna ich selekcia trackov a celkovy vibe, a podla tohoto vystupenia:
http://www.be-at.tv/brands/st-john-at-hackney-church/convergence-x-erased-tapes/kiasmos
je to fajn, bavia sa, ma to svoj charakter, ludia si snivaju ale pre mna je to kolosalna nuda... asi najviac mi tam vadia tie "trancove" melodicke pasaze a nasledne pady do ambietnych depiek a minimal techna, toho techna je tam ale pramalo a toto je asi posledne techno, ktore by som na techno zurke chcel pocut... ku koncu setu sa rozbehnu ale mna uz davno stratili.
anyway
nechcem vam kazi radost ;) uzite si ich, urcite si najdu publikum
pojdem sa na nich aj tak pozriet zo zvedavosti, ale toto nie je techno :P
btw
http://www.be-at.tv/brands/maimarkthall/time-warp-mannheim-2015/carl-cox
Carl to este stale umii ;) ..now thats what I call techno -
cookie
11. 4. 2015, 23:02tak uz mame instrumentalne "techno", islandske nevsedne muzejne "techno", som zvedavy na to techno techno... vlastne som aj tak najviac zvedavy na tu elektronicku legendu
Show thread
inak sry, to muzejne "techno" je nazivo pekna nuda, ja len dufam, ze spolu s kaytranadou zahraju v nay, na dobru noc...
http://youtu.be/WJlAcJQwPlE
http://youtu.be/zNnot1yIOFI -
cookie
9. 4. 2015, 22:54:((
Show thread -
cookie
6. 4. 2015, 23:41https://youtu.be/ri5F633xSsY
Show thread
I just dont accept this
at all -
cookie
6. 4. 2015, 23:14no, dlho nebola wp, u mna to opadlo, ten rage, ale mas pravdu... popravde, moc sa mi do tohoto komentaru nechce, ale tento dizajn je asi najhorsi za 10r? cisty zelovoc a infantilnost...
Show thread
naozaj nevkusne, a to som si myslel, ze minuly rok tie vystrihovacky boli fail. ano, da sa komentovat, ze kazdemu sa paci ine, ale reakcie ludi boli vacsinou naozaj negativne...
co s odstupom casu kvitujem su tie hadanky, ludia sa chytili a odozva je skvela
tak