Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Mezerg
Štvrtok 22:45 | Aréna Slovenskej sporiteľne

Mezerg FR

Multitalentovaný inštrumentalista Mezerg je priekopníkom modernej hudobnej technológie a jedným z najkreatívnejších hudobníkov, s ktorými sa môžete stretnúť. Rukami a nohami spojenými so svojím nástrojom vytvára elektronickú hudbu z neočakávaných prvkov, s rytmami, ktoré siahajú od funku po acid techno, improvizuje s klávesmi, efektovými pedálmi a thereminom, ktorý sa stal symbolom jeho projektu.

Mezerg spája elektroniku s akustikou a vytvára pôsobivé a jedinečné živé vystúpenie, z ktorého nemôžete spustiť oči. Niekde medzi housovou hudbou a akustickým vystúpením, táto jednočlenná skupina nočného života vzdáva hold jazzovým barom aj nočným klubom tohto sveta vírom energie a neodolateľnými zvukmi.

Po triumfálnom turné v roku 2022, kedy mal vystúpiť aj na Pohode, ale stratená batožina mu to prekazila, je pripravený si vás podmaniť svojím jedinečným zvukom aj na Pohode 2023.

„Celý tím Pohody ho chcel okamžite po prvom stretnutí na ESNS v Groningene. Ja som sa chvíľu bránil, ale zbytočne. Dostal aj mňa. Teším sa, že dôjde, nech si prosím dáva pozor na batožinu...:)," hovorí organizátor Pohody Michal Kaščák.

VSTUPENKY NA POHODU 2023