Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Jašenie
Piatok 05:00 | Urpiner stageStreda 23:00 | Camp OpatovceStreda 21:00 | Camp Biskupice

Jašenie SK

Jašenie je intenzívna párty s DJ-mi uprostred ľudí, ktorá je sprevádzaná svetelnou inštaláciou a zaznamenaná na video. Jašenie búra bariéru medzi publikom a DJ-mi – v spoločnom obklopení oslavuje hudbu tancom a DJ setmi. Vystúpenia sa zameriavajú na performatívnosť, spontánnosť a blízky kontakt s publikom, čo je v našich končinách na DJ-skej scéne nevídaným počinom. Na Pohode sa s nami v stredu v stanových mestečkách bude jašiť zakladateľ Jašenia Young Aesthete a RudeBoys Radio. Na vítanie Slnka pripravujú špeciálny B2B set Young Aesthete a Spunkey.


Young Aesthete
Mladý estét za DJ-ským pultom žije hudbou. Jeho vystúpenia sú plné pohybov, autentických momentov, spontánnosti a kontaktu s divákmi. V hudbe, ktorá hyperaktívne prúdi cez jeho telo, nájdete prvky žánrov ako house, garage, trap a aj jeho vlastnú produkciu.

RudeBoys Radio
Traja taneční mágovia Spunkey, Otec Mirec a Romski všetku svoju energiu koncentrujú do energických DJ-setov. Prinášajú moderný klubový sound s príchuťou afrobeats, amapiano, baile funk, hip-hop, house, UKG, rôznych editov a flipov. Ich sety dopĺňajú tancom a autentickým hypovaním. Pripravte si panvičky!

VSTUPENKY NA POHODU 2023