Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Jana Kirschner
Piatok 16:30 | Urpiner stage

Jana Kirschner SK

Na Pohodu sa po piatich rokoch vráti jedna z najúspešnejších a najobľúbenejších slovenských speváčok Jana Kirschner. Ju samotnú ani prierez jej bohatej tvorby návštevníkom Pohody netreba pripomínať. Jej vystúpenia sú zárukou kvality a aj vďaka energii, ktorú speváčka dokáže preniesť na publikum, zakaždým strhne dav.

V ostatnej dobe naspievala viacero piesní k filmom a spolupracovala ako hosťka v piesňach viacerých slovenských aj českých interpretov. Nedávno vyšiel nový track “Sprint“ českého rapera Ideu, na ktorom hosťuje Jana Kirschner. Ide už pritom o štvrtú vzájomnú spoluprácu tejto dvojice (predtým spolu natočili pesničky Až spadne další hvězda, HeslaSynergia).

„Kto iný, ako Jana Kirschner, by mal na Pohode doplniť za Slovensko silné zastúpenie umelkýň z celého sveta? Keď sme potvrdili Suzanne Vega, okamžite sme vedeli, kto by mal hrať pred ňou. Jankin umelecký vývoj je pozoruhodný a my sa tešíme na jej koncert na Pohode,“ hovorí o výbere umelkyne riaditeľ festivalu Michal Kaščák. Koncerty Jany Kirschner praskajú na Pohode vždy vo švíkoch a určite to nebude iné ani tento rok. Veríme, že dvojkoncert Suzanne Vega a Jany Kirschner bude jeden z najsilnejších momentov Pohody 2023.


VSTUPENKY NA POHODU 2023