Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Got Blue Balls
Sobota 15:15 | Café Kušnierik

Got Blue Balls SK

Got Blue Balls je slovenská rocková kapela, ktorá od vydania svojho debutového rovnomenného albumu Got Blue Balls (2011) odohrala koncerty na niektorých z najväčších festivaloch v strednej Európe, vrátane Pohody, Rock for People alebo Waves Vienna. Za ostatných štrnásť rokov odohrali aj niekoľko koncertných šnúr po slovenských a európskych mestách, vrátane dvoch šnúr vo Veľkej Británii.

Ich prvý singel Devil in Bed bol v roku 2011 nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii Singel roka.
Sme radi, že Got Blue Balls privítame na Pohode znova po dvanástich rokoch a to aj s novým obsadením. Aktuálne Got Blue Balls fungujú v zložení: Mike Minár (spev), Juraj Oravec (gitara), Michal (Buco) Danišovič (bicie), Matrin (Buko) Bukový (klávesy), Roman Hríbik (basová gitara) a Lukáš Hlaváč (gitara). Aktuálne táto šestica talentovaných hudobníkov pripravuje nový materiál, ktorý by sme mali počuť už tento rok.

VSTUPENKY NA POHODU 2023


Koncerty v Café Kušnierik na Pohode získali grant z Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Grantov EHP v rámci projektu Keeping up the Freedom. Projekt bol spolufinancovaný z prostriedkov štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. www.eeagrants.sk.