Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
BigKlit
Sobota 01:15 | Š|F|R|B Club

BigKlit US

BigKlit je mladá americká rapperka známa svojimi textami o bisexualite, nefunkčných rodinných problémoch a sebaprijatí. Je vychvaľovaná pre jej nahnevaný až vrčiaci vokálny prejav a divoko odvážne texty. Vychádzajúca hviezda z NYC debutovala EP BIG KLITIROUS, po ktorom rýchlo nasledovali albumy 2028 (2019), KLITORIOUS B.I.G. (2020) a Wicked Witch Of Da West (2022).

So svojimi nehanebne explicitnými textami a brutálnymi, nemilosrdnými beatmi sa pieseň „Liar“ ukázala ako jedna z najprovokatívnejších hitov roku 2019. Najprv „vybuchol“ na TikToku a potom sa dostal do viacerých rebríčkov po celom svete (v US Viral 50 dosiahol číslo 1). Asi vás neprekvapí, že pieseň „Liar“ má na youtube dve verzie, z toho jednu vekovo obmedzenú...

Na BigKlit sa teší a odporúča jej koncert aj Mišo Kaščák: Nespútaná tvrdá nádielka ako má byť. Toto bude koncert, kam sa isto vyberiem, keď budem potrebovať doplniť energiu. Vlastne, na BigKlit sa pôjdem pozrieť tak či tak, očakávam jeden z najdivočejších koncertov Pohody, 2023."

VSTUPENKY NA POHODU 2023