Accompanying activities

Visual stage

  • I. Németh
  • M. Adamčiak
  • J. Vančo
  • S. Komáček
  • S. Krajčí
  • S. Masár
  • D. Sabová, J. Červený, O. Jurčo 
  • P. Olejňák, V. Ondo, P. Galdík, M. Barvirčák 
  • V. Frešo
  • P. Prekop

Photo

  • Jindřich Streit: (Ab)normalization, photo exhibition
  • C. Bachratý
  • M. Mlčuchová
  • M. Augustini
  • M. Schopinski
  • N. Koščíková
  • O. Koščík
  • T. Tkáčik
  • L. Kotrhová

NGO's

  • Cyklokoalícia
  • Proti prúdu (issuer of Nota bene)
  • Dobrý úradník
  • Vagus
  • Lesoochranárske zoskupenie VLK
  • Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých SIBÍRKA
  • Mareena
  • Saplinq
  • Bratislava bez náckov
  • Krajanský inštitút
  • Slovenská katolícka charita
  • Deťom s rakovinou n.o.
  • Centrum včasnej intervencie Trenčín
  • Úsmev ako dar
  • Amnesty International Slovensko
  • WWF Slovensko
  • Vegánske hody
  • Nadácia Ekopolis
  • Odyseus
  • Blockchain Slovakia
  • Lékaři bez hranic - Médecins Sans Frontières in Czech Republic
  • Fórum života
  • Bratislavské Regionálne Ochranárske Združenie BROZ
  • repairably

Urpiner zone

moderated by:

  • A. Wallner

discussions:

  • B. Cvik, Ľ. Vančo
  • L. Kovács
  • P. Ruml, R. Obertík, I. Babeľová
  • P. Konečný

music:

  • Slovak Tango
  • Mlynári

football player:

  • M. Hamšík

Žumpa Gallery

  • P. Čejka
  • A. Garová

Hala - performance art

  • Lai Chun Ling (HK)
  • Dandan Wang (CN)
  • To Yeuk (HK)
  • Ioko Ero Nikaido (HK)
  • Liping Ting (TW)
  • Sun Yi-Jou (TW)
  • Wen Peng (CN)
  • He Libin (CN)

Breakdance battle

  • Spišská Crew 
  • BKP
  • Girls Crew
  • Dogga Clan
  • Killas
  • High Edition
  • SDA Crew
  • Kids team
  • Mondace (Show)
  • Chicago Footwork (Show)

Painting on concrete blocks

  • R. Straka
  • K. Novosadová
  • K.Kandríková
  • Tesa
  • N. Paksiová
  • L. Brase
  • D. Slavkovská
  • M. Voláková
  • K. Prídavková
  • M. Maťátko
  • M.Rotlingová
  • S. Müllerová
  • M. Slováková
  • M. Ormandík
  • I. Derevenec
  • E. Činčalová
  • Ľ. Máchová
  • G. Halás
  • P. Cvik
  • N. Šušovicová
  • M. Petržalová
  • Ľ. Sekerášová
  • O. Felber
  • M. Turkovič
  • I. Belianska
  • I. Stehlíková
  • T. Abaffy
  • F. Sabol
  • T. Rafa
  • M. Stanco
  • Sakra
  • T.Minorová

Other accompanying activities

  • Kilometer dance: K. Zagorski / M. Hajdyla Lacová, S. Ferienčíková, R. Piovarči
  • empathy Black Box